Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní ročník 2009-2010

9. 1. 2010

Bohužel v letošním roce jsme družstvo dorostu do okresní soutěže nepřihlásili.Důvodů je několik.Mezi hlavní patří ten že se k týmu nepodařilo sehnat hlavního trenéra.Další příčinou je nedostatek hráčů (jezdit na zápasy v 9ti hráčích nemá pro nikoho smysl).U hráčů nebyla ochota přijít ani na trénink.Na zápasy se chodilo po pátečních nebo sobotních kalbách.Přesto budeme hráče a jejich výkony sledovat (jsou na hostovaní v jiných týmech nebo hrají za mužstvo mužů TJ Pražmo-Raškovice).

 

 

 

TURNAJ MLADŠÍHO DOROSTU

Dne 9.1.2010 se naše mužstvo zúčastnilo kvalitně obsazeného halového turnaje v Brušperku.

Naše výsledky:

Raškovice-Brušperk 0:2 První utkání nevyšlo podle našich představ, kluci se sehrávali a zvykali si na podmínky v hale.Do kabin jsme ale odcházeli s úsměvem a odhodláním v dalším utkání zabodovat.

Raškovice-Sedliště 1:0 V celém utkání jsme měli více ze hry. Naše trpělivost přinesla ovoce až vteřinu před koncem, když Jakub Valach,po přiťuknutí Luboše Krelly, mířil přesně k levé tyči.

Raškovice-Staříč 3:1 Divoké utkání,kdy se obě mužstva zaměřila na útočení a oba brankáři museli předvést své umění.Naši střelci prokázali větší důraz při zakončení a po pěkných akcích na naší straně zakončovali Filip Korbáš,J.Valach a L.Krella.

Raškovice-Baška 2:1 17 vteřin před koncem L.Krella svou druhou brankou rozhodl o výsledku a tak po třetí za sebou zvedáme vítězně ruce nad hlavu.

Raškovice-Stará Bělá 2:3 Utkání o první místo přineslo pěkné fotbalové akce,důraz v osobních soubojích(při kterých se občas jiskřilo) a dramatické situace před oběma brankami.Podařilo se nám zkorigovat nepříznivý stav 0:2, když jsme proměnili pokutový kop po faulu na F.Korbáše. Pak jsme nevyužili několik šancí,ani prázdnou branku z deseti metrů. Soupeř naopak využil vyloučení našeho hráče ke zvýšení skore. V závěrečném tlaku se po přiťuknutí Davida Kučáka prosadil Roman Platoš a upravil tak konečný stav. Bohužel do konce utkání scházelo pouhých pár vteřin.

Konečné pořadí:

1.Stará Bělá

2.Raškovice

3.Staříč

Zhodnocení turnaje:Skvělá hala,dobrá parta a dobrá nálada v každé situaci.Druhé místo bylo odměnou za naši snahu a vystupování.Naše výsledky jsou o to cennější, že jsme v mužstvu neměli ani jednoho hráče ročníku 1993!!!Mužstvo Raškovic reprezentovali:

Brankář: Roman Platoš(1994-na hostování Fotbal Frýdek-Místek)

Hráči v poli:

Robin Koláček(1994-na hostování Fotbal Frýdek-Místek)

Luboš Krella(1994-na hostování Fotbal Frýdek-Místek)

Filip Korbáš(1994-bez angažmá)

Jakub Valach(1994-bez angažmá)

Tomáš Kopřiva(1994-bez angažmá)

David Kučák(1995-na hostování Fotbal Frýdek-Místek)

Antonín Chalupa(1995-žáci Raškovice)

Daniel Vlček(1996-žáci Raškovice)

 

Na závěr poděkování p.Koláčkovi a p.Kopřivovi, kteří pomohli s dopravou kluků na utkání.Jen ať je víc tak ochotných rodičů,kteří jsou ochotni strávit dopoledne a věnovat nám svůj čas.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář